مقاله

عنوان مقاله : ویترین فروشگاه

عنوان مقاله

شاید یکی از مهمترین معیارهای شما برای ورود به یک فروشگاه ویترین آن باشد. فروشگاهی که ویترین به هم ریخته و نامرتبی دارد احتمالا در ارائه خدمات و کالاهایش به مشتریان نیز نامنظم عمل خواهد کرد. از سوی دیگر فروشگاهی که ویترین زیبایی دارد شما را ترغیب می کند که به درون آن سری بزنید تا شاید چیزی که مد نظرتان است را اینگونه بیابید. عنوان یک مقاله هم دقیقا همین نقش را دارد.

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال می توانید از طریق اطلاعات تماس درج شده در این فرم با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس:۰۲۱86035136

ایمیل پشتیبانی:hamrahsharif[dot]order[at]gmail[dot]com

محققین با جستجوی کلید واژه مورد نظرشان تعداد زیادی مقاله می یابند سپس از روی عنوان تصمیم می گیرند چکیده کدام مقالات را مطالعه کنند. عنوان یک مقاله باید بتواند در کمترین کلمات و در کوتاه ترین زمان بیشترین اطلاعات را در ارتباط با محتوای مقاله به خوانندگان ارائه دهد و آنها را ترغیب به خواندن مقاله نماید. خلق یک عنوان خوب و بی نقص برای یک مقاله همچون خم کردن یک خط مستقیم و وصل کردن دو سر آن به هم و ایجاد یک دایره ی کامل و بدون اتصال است. بگذارید کمی بیشتر توضیح دهیم. عنوان مقاله اولین چیزی است که خواننده می بیند، اما این بخش همیشه آخرین بخش در نگارش یک مقاله می باشد. به همین دلیل معمولا توجه کمی به آن می شود. راهنماهای موجود در زمینه ی نگارش مقالات علمی همواره پیشنهاد می کنند که با بخش “روش ها” کار را آغاز نموده، در ادامه “نتایج”، “بحث”، “نتیجه گیری”، “مقدمه”، “چکیده” و سپس “عنوان” را به تحریر درآورید. این ترتیب خطی در نگارش مقاله کاملاً منطقی است زیرا نویسندگان در ابتدای نگارش مقاله، یادداشت ها و اسنادی درباره ی روش های مورد استفاده ، نتایج به دست آمده و تفسیر این نتایج در دست دارند.

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال می توانید از طریق اطلاعات تماس درج شده در این فرم با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس:۰۲۱86035136

ایمیل پشتیبانی:hamrahsharif[dot]order[at]gmail[dot]com

پس از نگارش این قسمتها و مشخص شدن کلیات کارهای صورت گرفته، نویسندگان می توانند مقدمه لازم برای مقاله را نگارش نمایند و سپس بر مبنای کارهای انجام شده و نتایج به دست آمده چکیده ای برای مقاله آماده نمایند. حلقه گمشده میان آخرین قسمت مقاله یعنی “نتیجه گیری” و اولین بخش مقاله یعنی “چکیده”، عنوان مقاله است. در واقع، عنوان مقاله جزئی است که می تواند دو انتهای این ترتیب خطی را به هم متصل نماید و این دایره را ببندد. عنوان از سایر بخش های مقاله گرفته شده و به شکل چهره ی مقاله در می آید: توصیفی، تبلیغی و همچون سکوی پرتاب. همچون یک بیلبورد تبلیغاتی موثر، شما تنها ۱۰ ثانیه فرصت دارید تا با استفاده از یک عنوان خیره کننده برای مقاله تان، نظر هر رهگذری (خواننده ای) را به خود جلب نماید. بنابراین مهم است که به عنوان مقاله توجه ویژه ای داشته باشیم. در این فصل یک سری نکات و مثال های مرتبط با شیوه انتخاب عنوان صحیح ارائه می گردد تا شما را در رسیدن به این هدف یاری نماید.

شما می توانید برای دریافت مشاوره انجام پایان نامه ، مقاله و غیره از کارشناسان مجموعه در فرم زیر سفارش ثبت کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند :