مقاله

مراجع و منابع

مراجع و منابع

مراجع و منابع ؛ در حال نزدیک شدن به پایان فرآیند تالیف مقاله ی علمی خود هستید. با دقت یک مقدمه ی مختصر نوشته-اید، که با جزئیات روش های شما را توضیح داده، نتایج را به وضوح گزارش نموده، و معنای نتایج را مورد بحث و بررسی قرار داده اید. حتی ممکن است بهترین عنوان و چکیده را هم آماده داشته باشید. اما نیاز به تمرکز بر جزئیات همچنان وجود دارد، چراکه هنوز بخش دیگری باقی مانده که ممکن است سبب گردد در این راه لغزیده و تمام تلاش های خود را از بین ببرید. منابع و مراجع. مبادا فرض کنید مراجع از بخش کم اهمیت یک مقاله می باشند، این واقعیت را در نظر بگیرید که انجمن ویرایشگران علمی ۸۶ صفحه از دستورالعمل راهنمای ویرایش مقاله ی خود را به استفاده ی مناسب از مراجع (۱) و شیوه نامه ی AMA (2) 41 صفحه را به پوشش مراجع اختصاص داده اند.

    در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال می توانید از طریق اطلاعات تماس درج شده در این فرم با ما در ارتباط باشید.

    شماره تماس:۰۲۱86035136

    ایمیل پشتیبانی:hamrahsharif[dot]order[at]gmail[dot]com

    در طول فرآیند تالیف، مجموعه ای از مقالات تالیف شده را گردآوری نمودید (انبوهی از مقالات فتوکپی شده یا یک پایگاه داده ی الکترونیکی) که به طور مستقیم یا غیرمستقیم به مطالعات شما کمک می کنند. بنابراین، ضروری است که به نظرات، روش ها و نتایج دیگران ارجاع نمایید. همچنین باید خوانندگان را راهنمایی کنیم که در کجا می توانند به مستندات این مقاله دست پیدا کنند (مراجع). استنادات (عموما یک عدد یا نام نویسنده و یا سال) که در یک مقاله وارد می شود نشانگر مطالبی است که باید به تحقیقات صورت گرفته در گذشته منتسب گردد یا مرتبط باشد. استنادات و مراجع می توانند منبع اطلاعاتی برای خوانندگان باشند، اما به همین صورت اگر به شکلی آگاهانه انتخاب نشده و استفاده نشوند، می توانند به منبع سردرگمی خواننده تبدیل شوند. بنابراین باید اصول استفاده از استنادات و مراجع را مرور نماییم.

    شما می توانید برای دریافت مشاوره انجام پایان نامه ، مقاله و غیره از کارشناسان مجموعه در فرم زیر سفارش ثبت کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند :