کارگاه‌های آموزشی همراه شریف

مجموعه همراه شریف متشکل از تیم مدرسین و متخصصین مجرب و خبره، مفتخر هست با برگزاری کارگاه آموزشی در رشته های مختلف، خدمتی جدید را به دانش پژوهان و دانشجویان علاقه مند ارایه دهد.

این کلاس های چند روزه و چند ساعته در محیط های کاملا کاربردی ، عملی و جذاب تشکیل می شود و فارغ از هر گونه محدودیت های نظام کلاسیک آموزشی می باشد . همراه شریف سرفصل های متنوعی را در زمینه های ذیل ارایه میدهد:

کارگاه آموزشی ارایه شده در همراه شریف کاربردی بوده و از بالاترین کیفیت برخوردار است و همچنین متخصصین و اساتید مجموعه متشکل از تیمی برجسته از خبرگان و نخبگان تحصیلی در مقطع ارشد و دکتری فارغ التحصیل از دانشگاه های برجسته ایران می باشند و در زمینه های تخصصی و آموزش با این مجموعه ۱۰ سال سابقه همکاری دارد .

در طی این کلاس های چند ساعته و چند روزه ترتیبی اتخاذ شده که از مقدماتی تا پیشرفته مباحث مربوطه را شرح دهد ، نرم افزار های لازمه را معرفی کند و حتی ارایه فایل نرم افزار و آموزش نصب و راه اندازی را انجام دهد و نهایتا برای دانش اندوزان متقاضی این شرایط فراهم باشد تا سوالات خود را مطرح کرده و ضعف های خود را چه از مفاد داخل کلاس و چه خارج از کلاس بر طرف نمایند .

تاریخ و ساعت برگزاری همه روزه و حتی در ساعات پایانی روز و تعطیلات آخر هفته نیز برقرار می باشد لذا هیچ محدودیتی برای کارمندان و محصلان عزیز جهت ثبت نام وجود ندارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از تاریخ ثبت نام کارگاه های آتی با شماره زیر تماس بگیرید .

۶۶۱۲۰۹۶۲ داخلی ۱۰۷