پایان نامه

موضوع پایان نامه شیمی در مقطع ارشد و دکتری

انجام پایان نامه شیمی - موضوع پایان نامه شیمی

موضوع پایان نامه شیمی در مقطع ارشد و دکتری

در این بخش فهرست موضوع پایان نامه شیمی که در سال های اخیر در دانشگاه های معتبر کار شده اند، گردآوری شده است. این فهرست جهت کمک به دانشجویان برای بررسی و اطلاع از موضوعاتی که در سال های اخیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و اساتید دانشگاه های کشور است، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. با بررسی این موضوعات شما می توانید چند موضوعی که فکر می کنید بیشتر با علایق و توانایی های شما همخوانی دارد را انتخاب و سپس با تهیه کردن متن پایان نامه های مربوط به این موضوعات از طریق کتابخانه های دانشگاهها به مطالعه دقیق تر موضوعات پرداخته و با بررسی شکاف های موجود در آنها موضوعات جدیدتری برای کار پژوهشی و پایان نامه خود انتخاب کنید.

  در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال می توانید از طریق اطلاعات تماس درج شده در این فرم با ما در ارتباط باشید.

  شماره تماس:۰۲۱86035136

  ایمیل پشتیبانی:hamrahsharif[dot]order[at]gmail[dot]com

    چند موضوع پایان نامه شیمی

  طراحی، سنتز و شناسایی آمونیوم تری فلات و آمونیوم تنگستات بر پایه ترکیبات متخلخل جدید و کاربرد آن ها در واکنش های شیمی آلی

  طراحی آزمایش ، بهینه‌سازی و تعیین اعتبار روش اندازه‌گیری برخی از عناصر با فلوئوریمتری به کمک تکنیکهای شیمی سنجی

  سنتز، شناسایی و تعیین ساختار کمپلکس‌هایِی از کبالت(III) با لیگاند‌ باز‌شیف نامتقارن H2salabza و لیگاند کربوکسامید H2Me2bpb و ….

  مطالعه مایعات یونی بر پایه کاتیون ایمیدازولیم و آنیون بیس-(تری فلوئورو متیل سولفونیل) ایمید با استفاده از شبیه سازی دینامیک مولکولی و محاسبات شیمی کوانتومی

  سنتز و شناسایی لیگاندهای سه پایه دارای هتروسیکل های نیتروژن دار و بررسی شیمی کوئوردیناسیونی آنها با فلزهای واسطه

  بررسی محتوای کتاب شیمی ۱ نظام جدید متوسطه از نظر دانش‌آموزان و دبیران

  شناسایی و بررسی خواص واکنشهای تراکمی مشتقات فنل …..

  بررسی اطلاعات شیمی و مهندسی در بانک اطلاعات جامع به منظور بهینه‌سازی آنها

  شبیه سازی شیمی و شیمی تجزیه

  نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه شیمی در همراه شریف

  دپارتمان علوم پایه موسسه همراه شریف برای انجام پایان نامه ارشد و به منظور نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه شیمی ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته شیمی، بدین وسیله آمادگی خود را جهت مشاوره ، نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه ها و طرح های پژوهشی رشته شیمی اعلام می نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود بر روی سفارش انجام پایان نامه شیمی کلیک کنید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهتت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.