پایان نامه

انجام پایان نامه کتابداری در مقطع ارشد و دکتری

انجام پایان نامه کتابداری در مقطع ارشد و دکتری

کتابخانه ها به عنوان اصلی ترین مرکز نگهداری و ترویج فرهنگ و انتقال میراث فرهنگی شناخته می شوند.کتابداری علمی است که روش های مختلف بازیابی اطلاعات و نگاهداری اسناد را بررسی می کند. پیدایش صنعت چاپ، انقلاب صنعتی، دگرگونی شیوه های آموزش، تاثیر نتایج تحقیقات در توسعه و رشد اقتصادی – اجتماعی و پیشرفتهای سریع و اعجاب آور علوم و فنون تاثیر غیر قابلا انکاری بر دانش بشری دارند و باید اطلاعات مربوط به آن ها حفظ و نگاهداری شود. انتقال حجم وسیعی از اطلاعات نیازمند صرف زمان زیادی است. کتابداری موجب صرفه جویی در زمان خواندن و دستیابی به اطلاعات می گردد. انجام پایان نامه کتابداری می تواند در پاسداشت این میراث فرهنگی به خوبی استفاده گردد.

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال می توانید از طریق اطلاعات تماس درج شده در این فرم با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس:۰۲۱۶۶۱۲۰۹۶۲

ایمیل پشتیبانی:hamrahsharif[dot]order[at]gmail[dot]com

انجام پایان نامه کتابداری

کتابداری

علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی ، دانشی است که به مطالعه و بررسی شیوه‌های گوناگون تولید دانش، گردآوری منابع اطلاعاتی (کتاب، مجله، لوح فشرده، بانک‌های اطلاعاتی،پایگاه اطلاعاتی، اینترنت و وب)، سازماندهی، بازیابی و اشاعهٔ این منابع و محمل‌های اطلاعاتی می‌پردازد و در این راستا تلاش می‌نماید که در وقت خواننده یا کاربر صرفه‌جویی نماید. این دانش در واقع آمیزه‌ای است از دو دانش کتابداری و اطلاعات (اطلاع‌رسانی). رشته کتابداری راهی است برای تربیت افراد متخصص برای مراکز اطلاع رسانی و کتابخانه ها. فارغ التحصیلان رشته کتابداری قادر به ضبط و ساماندهی اطلاعات به شکل چاپی و الکترونیک می باشند. قدمت ۶۵ ساله آموزش کتابداری در ایران نشان از توجه به حفظ میراث فرهنگی مکتوب دارد. هم اکنون رشته کتابداری در مقطع ارشد و دکتری تدریس می شود و انجام پایان نامه دغدغه اصلی دانش آموختگان این رشته است.

خدمات موسسه همراه شریف در زمینه انجام پروپوزال و انجام پایان نامه

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه
  • نوشتن پروپوزال کتابداری
  • انجام پروژه های کلاسی رشته کتابداری
  • انجام پایان نامه کارشناسی دکتری کتابداری
  • تحلیل آماری پایان نامه
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه
  • انجام فصل چهار (۴) پایان نامه
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه

انجام پایان نامه در موسسه همراه شریف

موسسه همراه شریف فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته کتابداری در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.