پایان نامه

انجام پایان نامه عمران در مقطع ارشد و دکتری

انجام پایان نامه عمران در مقطع ارشد و دکتری

مهندسی عمران نمود عینی کاربرد علم در سازندگی و شکوفایی کشورهاست. در ایران رشته عمران در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تدریس می شود. با بالارفتن مقطع تحصیلی، بدلیل گسترده بودن زیر شاخه ها، زمینه فعالیت محدود و تخصصی تر می شود. هرچیزی که به آبادی یک کشور باز می‌گردد، مانند ساختمان‌های مقاوم در مقابل زلزله، سیل و آتش، سد، فرودگاه، جاده، برج، تونل، دکل‌های مخابرات و نیروگاههای برق و مصالح سبک، ارزان و با کیفیت، در حیطه کار مهندسان عمران قرار می‌گیرد.

فارغ التحصیلان کارشناسی عمران قادر به مدیریت، برنامه ریزی و اجرا و نظارت انواع پروژه ها هستند همچنین فارغ التحصیلان مقاطع ارشد و دکتری عمران بعد از انجام پایان نامه عمران قادر به ارائه طرح های جدید و نو جهت ساخت مواد اولیه یا اصلاح پیکربندیهای سازه های پرکابرد جهت بهره وری بالاتر هستند. انجام پایان نامه رشته عمران به علت نیاز همیشگی کشورها به توسعه یکی از دشوارترین و کاربردی ترین مراحل تحصیلات تکمیلی است.

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال می توانید از طریق اطلاعات تماس درج شده در این فرم با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس:۰۲۱86035136

ایمیل پشتیبانی:hamrahsharif[dot]order[at]gmail[dot]com

انجام پایان نامه عمران

گرایش های رشته عمران :

 • مهندسی سازه
 • مهندسی ژئوتکنیک (خاک و پی)
 • مهندسی محیط زیست
 • مهندسی حمل و نقل
 • مهندسی سازه های هیدرولیکی
 • مهندسی زلزله
 • مدیریت ساخت
 • راه و ترابری
 • سازه های دریایی

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال می توانید از طریق اطلاعات تماس درج شده در این فرم با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس:۰۲۱86035136

ایمیل پشتیبانی:hamrahsharif[dot]order[at]gmail[dot]com

نرم افزارهای کاربردی جهت انجام تحقیقات :

SAP 2000
SAFE
Etabs
ArchiCAD
SDRMAP
Micro Station
Section Builder
Surfer
Plaxis
RISA
Staad Pro 2007
Prokon
Robot Robin
Straus7 Release
Abacus
Luses
AutoCAD
SketchUP
Xsteel

نمونه پروپوزال رشته عمران در مقطع کارشناسی ارشد

در اینجا یک نمونه پروپوزال رشته عمران در مقطع کارشناسی ارشد ارایه می شود

موضوع:

عملکرد لرزه ای قاب های مهاربندی شده مقاوم در برابرکمانشی تحت نگاشت های نزدیک به گسل

چکیده:

رفتار سیستم های سازه ای در برابر زلزله ها علاوه بر اینکه تابع مشخصات رفتار دینامیکی سازه می باشد، به پارامترهای مشخصه ی زلزله ی ورودی از قبیل مدت زمان وقوع زلزله، محتوای فرکانسی و دامنه ی آن بستگی دارد. دارا بودن ظرفیت باربری زیاد در مقابل بارهای زلزله برای سازه هایی که در مناطق با لرزه خیزی بالا شناخته می شوند دارای اهمیت بیشتری است. تشخیص اینکه یک سازه تا چه حد می تواند در مقابل بارهای زلزله مقاومت کند نیازمند انجام تحلیل های دقیق و ارزیابی عملکرد آن می باشد. تجربیات و مطالعات گذشته نشان داده است که رفتار سیستم های هم محور سنتی با مهاربندهای کمانش پذیر (CBF) در مقابل زلزله های شدید ضعیف است. با این حال به دلیل ارزان بودن و سهولت اجرا، این سیستم ها در کشور ما کاربرد زیادی دارند. از سیستم های جایگزین برای مهاربندهای هم محور سنتی، می توان به مهاربندهای مقاوم در برابر کمانش (BRBF) اشاره نمود.

این سیستم ها در کنار دارا بودن سختی مناسب دارای ظرفیت جذب انرژی قابل توجهی نیز می باشند.

عامل نزدیکی و دوری به گسل های مجاور فعال می تواند بر کارآیی سیستم های باربر جانبی مؤثر باشد. عامل نزدیکی به گسل در قالب آثاری نظیر جهت داری و وجود پالس بزرگ سرعت نمایان می شود و وارد شدن انرژی زیاد در زمان کوتاه به سازه از مشخصات این زلزله ها می باشد. در این مطالعه قصد داریم تآثیر نزدیکی و دوری به گسل را در عملکرد لرزه ای سیستم های BRBF مورد بررسی قرار دهیم و از طریق انجام تحلیل های دینامیکی غیرخطی افزایشی و استفاده از روابط تحلیل خطر، نمودارهای شکنندگی این نوع از سازه ها را برای شرایط نزدیک به گسل به دست آورده و آن را با نتایج به دست آمده از زلزله های دور از گسل مورد مقایسه قرار دهیم. این مقایسه می تواند میزان خطرپذیری این سازه ها را در شرایط دور و نزدیک به گسل مشخص کند. برای اینکه بتوانیم شرایط نامنظمی را نیز در نظر بگیریم، از مدلهایی استفاده خواهیم کرد که دارای نامنظمی در ارتفاع باشند. نتایج به صورت منحنی های شکنندگی و نمودارهای مقایسه ای ارائه خواهند شد.

خدمات موسسه همراه شریف در زمینه انجام پروپوزال و انجام پایان نامه

 • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه
 • نوشتن پروپوزال ارشد مهندسی عمران
 • انجام پروژه های کلاسی رشته مهندسی عمران
 • انجام پایان نامه کارشناسی مهندسی عمران
 • انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی عمران
 • تحلیل آماری پایان نامه
 • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه
 • انجام فصل چهار (۴) پایان نامه
 • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوال می توانید از طریق اطلاعات تماس درج شده در این فرم با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس:۰۲۱86035136

ایمیل پشتیبانی:hamrahsharif[dot]order[at]gmail[dot]com

انجام پایان نامه مهندسی عمران در موسسه همراه شریف

موسسه همراه شریف فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته مهندسی عمران در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.