پایان نامه

انجام پایان نامه رشته مهندسی معدن در مقطع ارشد و دکتری

انجام پایان نامه مهندسی معدن

رشته مهندسی معدن یکی از رشته های پرکاربرد در صنایع می باشد.مهندسی معدن به مجموعه علومی که برای آماده و تامین مواد اولیه صنایع به کار می رود می پردازد. وجود معادن عظیم و گرانبها در ایران،امکان خوبی برای علاقه مندان است و موجب همکاری بین بخش صنعت و دانشگاه شده است. انجام پایان نامه مهندسی معدن توسط دانشجویان ارشد با رشته های علوم پایه می تواند مشترکاتی داشته باشد. وظیفه مهندسین معدن اکتشاف معادن مختلف ، مشخص کردن شکل  و نوع مواد معدنی در دسترس، ارزیابی میزان ذخایر معدنی، ارزیابی اقتصادی معدن ها و مشخص کردن روش های استخراج می باشد. دانشجویان رشته مهندسی معدن با موضوعاتی در حوزه زمین شناسی معدنی، ژئو فیزیک و مکانیک سنگ آشنا می گردند.

پایان نامه ارشد معدن

گرایش های رشته مهندسی معدن :

رشته مهندسی معدن به دو گرایش اصلی استخراج و اکتشاف تقسیم بندی می شود.

اکتشاف :

در این گرایش پس از کشف معدن به بررسی نوع مواد معدنی وسپس به ارزیابی اقتصادی و میزان ذخیره و همینطور چگونگی استخراج آنها پرداخته می شود.

استخراج معدن :

این گرایش شامل عملیات حفاری و آتشبازی برای خرد کردن سنگ ؛،بارگیری و باربری و در اغلب اوقات سنگ شکنی به منظور رساندن سنگ به اندازه دلخواه.این فراین می تواند در مکان های روباز، زیرزمینی ودر آب صورت پذیرد.

نرم افزارهای پرکاربرد جهت پایان نامه مهندسی معدن :

SURPAC
GEMCOM
GoogleEarth
DATAMINE
FLAC
Surfer

خدمات موسسه همراه شریف در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه مهندسی معدن

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی معدن
  • نوشتن پروپوزال ارشد مهندسی معدن
  • انجام پروژه های کلاسی رشته مهندسی معدن
  • انجام پایان نامه کارشناسی مهندسی معدن
  • انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی معدن
  • تحلیل آماری پایان نامه مهندسی معدن
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه مهندسی معدن
  • انجام فصل چهار (۴) پایان نامه مهندسی معدن
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه مهندسی معدن

انجام پایان نامه مهندسی معدن در موسسه همراه شریف

موسسه همراه شریف فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته مهندسی معدن در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه مهندسی معدن بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه مهندسی معدن از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.