پایان نامه

انجام پایان نامه کتابداری در مقطع ارشد و دکتری

انجام پایان نامه کتابداری

کتابخانه ها به عنوان اصلی ترین مرکز نگهداری و ترویج فرهنگ و انتقال میراث فرهنگی شناخته می شوند.کتابداری علمی است که روش های مختلف بازیابی اطلاعات و نگاهداری اسناد را بررسی می کند. پیدایش صنعت چاپ، انقلاب صنعتی، دگرگونی شیوه های آموزش، تاثیر نتایج تحقیقات در توسعه و رشد اقتصادی – اجتماعی و پیشرفتهای سریع و اعجاب آور علوم و فنون تاثیر غیر قابلا انکاری بر دانش بشری دارند و باید اطلاعات مربوط به آن ها حفظ و نگاهداری شود. انتقال حجم وسیعی از اطلاعات نیازمند صرف زمان زیادی است. کتابداری موجب صرفه جویی در زمان خواندن و دستیابی به اطلاعات می گردد. انجام پایان نامه کتابداری می تواند در پاسداشت این میراث فرهنگی به خوبی استفاده گردد.

 

پایان نامه ارشد کتابداریرشته کتابداری راهی است برای تربیت افراد متخصص برای مراکز اطلاع رسانی و کتابخانه ها. فارغ التحصیلان رشته کتابداری قادر به ضبط و ساماندهی اطلاعات به شکل چاپی و الکترونیک می باشند. قدمت ۶۵ ساله آموزش کتابداری در ایران نشان از توجه به حفظ میراث فرهنگی مکتوب دارد. هم اکنون رشته کتابداری در مقطع ارشد و دکتری تدریس می شود و انجام پایان نامه کتابداری دغدغه اصلی دانش آموختگان این رشته است.

خدمات موسسه همراه شریف در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه کتابداری

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه کتابداری
  • نوشتن پروپوزال کتابداری
  • انجام پروژه های کلاسی رشته کتابداری
  • انجام پایان نامه کارشناسی دکتری کتابداری
  • تحلیل آماری پایان نامه کتابداری
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه کتابداری
  • انجام فصل چهار (۴) پایان نامه کتابداری
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه کتابداری

انجام پایان نامه کتابداری در موسسه همراه شریف

موسسه همراه شریف فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته کتابداری در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه کتابداری بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه کتابداری از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.