پایان نامه

انجام پایان نامه رشته جغرافیا در مقطع ارشد ودکتری

انجام پایان نامه رشته جغرافیا

جغرافیا علمی است که به مطالعه روابط و محیط زندگی جوامع بشری اهمیت ویژه ای می دهد. جغرافیا به طور اخص درباره آب و هوا، پوشش گیاهی، خاک و فرآورده های آن، پدیده های مختلف در هر منطقه از کره زمین گفتگو می کند. گرایشهای اساسی جغرافیا عبارتند از جغرافیای طبیعی، جغرافیای انسانی، زمین شناسی و زمین ریخت شناسی. پژوهشگران رشته جغرافیا به دنبال ایجاد تعامل بهتر بین انسان و محیط بوده و برای زندگی بشری اهمیت بسیاری قائل می باشند . بنابراین آنچه مهم است تربیت محققین این رشته است که از طریق دانشگاه ها در قالب دوره های تحصیلات تکمیلی و انجام پایان نامه رشته جغرافیا ارائه می گردد. در کشور ایران نیز این رشته مورد توجه دانشگاه ها بوده و در مقاطع تحصیلات تکمیلی و در کلیه گرایشها به تربیت محقیق و پژوهشگر پرداخته می شود.

پایان نامه ارشد جغرافیا
ابن رشته در مقطع کارشناسی در چهار گرایش: جغرافیای طبیعی، جغرافیای انسانی، کارتوگرافی و جغرافیا سیاسی – نظامی ارائه می شود و گرایشهای جغرافیای طبیعی و انسانی خود شامل گرایشهای متعددی هستند. البته تفاوت گرایشها تنها در ۸ واحد درسی تخصصی است. لیکن در انجام پایان نامه رشته جغرافیا، گرایش تاثیر زیادی در تعیین مسیر مطالعاتی دارد. مانند سایر رشته ها در حوزه تحصیلات تکمیلی آنچه بیش از واحدهای درسی اهمیت دارد کیفیت پژوهش در انجام پایان نامه رشته جغرافیا است. لذا دغذغه اصلی دانشجویان این رشته کیفیت انجام پایان نامه است.

گرایش های در حوزه تخصصی اساتید موسسه برای انجام پایان نامه رشته جغرافیا

a- جغرافیا گرایش برنامه ریزی روستایی
b- جغرافیا گرایش برنامه ریزی شهری – ناحیه ای
c- جغرافیا گرایش اقلیم شناسی
d- جغرافیا گرایش هیدرولوژی
e- جغرافیا گرایش ژئومورفولوژی
f- جغرافیا گرایش برنامه ریزی توریسم
g- جغرافیا گرایش جغرافیای سیاسی- نظامی

خدمات موسسه همراه شریف در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه جغرافیا

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه جغرافیا
  • نوشتن پروپوزال جغرافیا
  • انجام پروژه های کلاسی رشته جغرافیا
  • انجام پایان نامه کارشناسی دکتری جغرافیا
  • تحلیل آماری پایان نامه جغرافیا
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه جغرافیا
  • انجام فصل چهار (۴) پایان نامه جغرافیا
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) پایان نامه جغرافیا

انجام پایان نامه جغرافیا در موسسه همراه شریف

موسسه همراه شریف فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته جغرافیا در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه جغرافیا بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه جغرافیا از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.