پایان نامه

انجام پایان نامه داروسازی در مقطع دکتری

پایان نامه داروسازی

شاید تصور کنید که داروسازی و دارو فروشی هر دو یک مقوله می باشند . باید بدانید که رشته داروشناسی یکی از رشته های تخصصی پزشکی است که اهدافی به غیر از فروش دارو را دنبال می کند. هدف داروسازی مداوای بیماران است. برای مداوای بیمار روش های درمانی مختلفی از جراحی تا دارو وجود دارد. بدیهی است که دارو درمانی و مصرف دز مشخصی از دارو می تواند از پیشرفت بیماری جلوگیری کرده و حتی بیماری را ریشه کن کند. تحقیقات در زمینه داروسازی از ارزشمندترین تحقیقات پزشکی است که به بهبود کیفیت بشر منجر می شود. انجام پایان نامه داروسازی یکی از خدماتی است که در موسسه همراه شریف  ارائه می شود.

پایان نامه داروسازی

رشته دارو سازی به تولید و ساخت دارو ارتباط دارد و بررسی علل عدم موفقیت دارو درمانی نیز بر عهده پزشک داروساز است. هر دارو می تواند اثرات مختلفی بر بدن یک بیمار داشته باشد و تشخیص فرمول موثر دارو بر عهده داروساز می باشد. تحقیقات حاکی از آنست که درصد بالایی از علل مداوا نشدن بیماران مربوط به کیفیت دارو می شود. انتخاب دارو، دز مناسب، تداخل دارویی و یا غذایی و عواملی از این دست می تواند روند سلامتی را تحت تاثیر قرار دهد. یک داروساز با تشخیص صحیح در این موارد می تواند کمک کننده پزشک معالج باشد.

بازار کار و آینده شغلی داروسازی

اغلب دانش آموختگان داروسازی جذب بازار کار خواهند شد و از بابت نگرانی وجود ندارد. صنایع داروسازی ، صنایع بهداشتی و آرایشی، مراکز درمان و آموزش پزشکی از جمله مراکز جذب دکتر داروساز می باشند و البته تعداد بسیار زیادی از فارغ التحصیلان در داروخانه ها مشغول به کار خواهند شد.

موضوع پایان نامه داروسازی در مقطع ارشد و دکتری

موضوع پایان نامه داروسازی در مقطع ارشد و دکتری

خدمات موسسه همراه شریف در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه داروسازی

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه داروسازی
  • نوشتن پروپوزال داروسازی
  • انجام پروژه های کلاسی رشته داروسازی
  • انجام پایان نامه کارشناسی داروسازی
  • تحلیل آماری پایان نامه داروسازی
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (۲) پایان نامه داروسازی
  • انجام فصل چهار (۴) پایان نامه داروسازی
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (۵) داروسازی

انجام پایان نامه رشته داروسازی در موسسه همراه شریف

موسسه همراه شریف فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته داروسازی به مشاوره و انجام پایان نامه داروسازی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه داروسازی از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

[contact-form-7 404 "Not Found"]